Продаж необробленої лісогосподарської сировини

З початку 2020 року в системі аукціонів можна зареєструвати рахунок, об’єктом якого буде необроблена деревина. Для цього ми можемо запропонувати 44 офіційні сайти про проект Prozorro. З юридичними аспектами можна ознайомитись у Постанові Кабміну — «Про реалізацію пілотного проекту електронних аукціонів з продажу деревної сировини», яка опублікована в Інтернеті на офіційному веб-сайті Уряду.

Заплановано на 2020 рік. Українські аукціони на ProZorro. Продаж

Торгівля деревиною в Україні завжди супроводжувалася тіньовими схемами та незаконними діями деяких учасників торгів. Нова платформа, започаткована державною компанією Prozorro.Sales за підтримки Міністерства енергетики та охорони навколишнього середовища, має на меті зробити аукціон повністю прозорим та відкритим для всіх громадян.

За кілька місяців, коли вдалося продати ділянки обсягом не менше 150 кубічних метрів або з бюджетом понад 200 000 гривень, лісозаготівельні організації змогли отримати більше 35 мільйонів прибутку. Надалі планується реєструвати менші партії на https://sale.uub.com.ua/news/prodazh-derevyny-na-majdanchyku-ukraqinsqkoqi-universalqnoqi-birzhi. Як результат, дохід лісових господарств буде швидко зростати.

Однією з особливостей платформи Prozorro є доступність її аукціонів з торгівлі лісовою сировиною майже для всіх громадян. Так, ви можете подати заявку та подати заявку безпосередньо у себе вдома чи в офісі. Українські фахівці з енергетичного обміну зробили все можливе, щоб зробити цей процес максимально простим та прозорим для всіх українців.

За кілька років своєї діяльності сучасна онлайн-платформа Prozorro.Sales провела понад 265 000 публічних аукціонів, з оборотом на сьогодні 24 мільярди гривень. Неможливо здійснити будь-яку «тіньову схему» в електронних пропозиціях, оскільки як спеціальні органи контролю, так і звичайні громадяни та організації України можуть відстежувати пропозиції в режимі реального часу.

Особливості аукціонів на «ProZorro.Sale»:

 • Гарантія вільного доступу для всіх учасників;
 • Забезпечити чесну конкуренцію
 • відсутність «тіньових схем»;
 • повна доступність інформації про лоти на сайті;
 • Синхронізація даних з бухгалтерськими порталами;
 • Пильний нагляд громадських організацій за процесом продажу;
 • Більш ефективний процес моніторингу використання лісів;

Як я можу взяти участь в аукціоні з https://sale.uub.com.ua/?

Перед початком прозорого аукціону на Українській енергетичній біржі існує кілька етапів:

 1. Висновок організаторами лісових торгів на угоду з онлайн-платформою
 2. Публікація конкурсу на наступний аукціон на системному порталі з інформацією про:
 • Якість та клас сировини;
 • обсяги великої кількості матеріалів, що підлягають аукціону;
 • Стартова ціна за кубічний метр;
 • Розташування;
 • Дата та час події;
 • фаза збільшення витрат;

Після публікації оголошення у громадянина є не менше 10 днів, щоб подати заявку на участь в аукціоні, який продаватиме сиру деревину, та оплатити послуги.

Учасники повинні підвищити свої ставки під час онлайн-аукціону. Єдиним правилом є те, що сума повинна бути більшою за висоту тону, встановлену аукціоном.

Система автоматично визначає переможця.

Ви можете взяти участь, зареєструвавшись на нашому веб-сайті. Компетентні консультанти допоможуть вам у будь-яких питаннях!